• Saturday 1/20
    4:00 PM
    Sons Of Light - Salem vs Mavericks - Ogrin
    DIS Small Gym
  • Saturday 1/20
    4:00 PM
    SWA Elite - Wathen vs Eaton Eagles - Mclean
    DMS Big Gym
  • Saturday 1/20
    4:00 PM
    Team 5 - Brown vs Storm - Kelley
    DIS Big Gym
  • Saturday 1/20
    4:00 PM
    Blue Devils - Gunnis vs Team 8 - Anderson
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    4:00 PM
    Faith Lions - Violi vs Fever - Gardner
    CISD Court 1
  • Saturday 1/20
    5:00 PM
    Thunder - Antwerp vs Longhorns - Messick
    DIS Small Gym
  • Saturday 1/20
    5:00 PM
    Storm - Kelley vs F.U.R.Y - Groce
    DIS Big Gym
  • Saturday 1/20
    5:00 PM
    Dragon Heat - Starr vs Warriors - Taylor
    DMS Big Gym
  • Saturday 1/20
    5:00 PM
    Venom Green - Arana vs Bobcats Gold - Harden
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    5:00 PM
    Jokers - Martin vs Orange Crush - Bryan
    CISD Court 1
  • Saturday 1/20
    6:00 PM
    Hall of Famers - Wright vs Longhorns - Messick
    DIS Small Gym
  • Saturday 1/20
    6:00 PM
    Team 4 - Brooks vs Shooting Stars - Tesoriero
    DIS Big Gym
  • Saturday 1/20
    6:00 PM
    Thunder - Montoya vs Grizzlies - Stapp
    DMS Big Gym
  • Saturday 1/20
    6:00 PM
    Blacksmiths Navy - Febres vs Bobcats Gold - Harden
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    6:00 PM
    Steel City - Dammond vs Wolverines - D. Williams
    CISD Court 1
  • Saturday 1/20
    7:00 PM
    Wannabees - Rippa vs Hall of Famers - Wright
    DIS Small Gym
  • Saturday 1/20
    7:00 PM
    Vipers - Henk vs Team 3 - Knipper
    CISD Court 1
  • Saturday 1/20
    7:00 PM
    Athletes - Fore vs Team 3 - Zavodnick
    DMS Big Gym
  • Saturday 1/20
    7:00 PM
    Texas Fire - Sonday vs Team 5 - Woodward
    DIS Big Gym
  • Saturday 1/20
    7:00 PM
    Blacksmiths Maroon - Febres vs Bobcats Blue - Harden
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    8:00 PM
    Rebel Rockers - Payan vs Team 5 - Watts
    CISD Court 1
  • Saturday 1/20
    8:00 PM
    Team 4 - Brooks vs Team 3 - Smith
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    8:00 PM
    Blazers - Blair vs Royals - Stapp
    DMS Big Gym
  • Saturday 1/20
    8:00 PM
    Bobcats Ballers - Knisley vs South Elite Hoopsters - Smith
    DIS Big Gym
  • Saturday 1/20
    9:00 PM
    Chill - Payne vs Dilly Dilly - Clay
    EIS Court 1
  • Saturday 1/20
    9:00 PM
    Tropics - Doddridge vs Big Ballers - Ryniak
    DMS Big Gym