Thurston County Youth Soccer Association
   
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    EMYSC Spartans vs TSC Titans A
    Elma Elem Full
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CBSC All Star Cougars vs SBSC Wildcats
    Horizon Pt. U11
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CBSC Blue Diamonds vs OUSC Shooting Stars
    Thornbury U8B
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    OUSC Purple Power vs RYSC Beasley
    CapitalSF Mod#1
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CeYSC Bradley's Cobras vs CBSC Pink Lightning
    CapitalSF Mod#2
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    PSC Strykers vs OUSC Westside Thunder
    Longmire U8
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CBSC Gila Monsters FC vs CBSC Knights
    Thornbury U8A
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    TeYSC Scorpions vs OUSC Lightning Eagles
    CapitalSF Mod#6
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    OUSC Electric Tigers vs RYSC Staley
    CapitalSF Mod#5
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    OUSC Blue Dragons vs CBSC Sounders
    RV #6 U10B
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CBSC Falcons vs TSC Rovers 2
    BlackHillsHS #1
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    HYSC Avengers vs MYSC Crushers
    Bishop #1
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CeYSC Centralia Havoc vs TSC Fire Tigers
    PP #2
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    TSC Grasshoppers vs CeYSC Centralia HS Orange/Black
    Tumwater HS #1
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    SBYSC Wildcats vs TeYSC Killer Bees
    Rydman Field
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    RYSC Warriors vs OUSC The Golden Flame
    Hoss U8 #3
  • Saturday 4/30
    12:00 PM
    CBSC Bruin Thunder vs CBSC Rival
    RV#6 U9B
  • Saturday 4/30
    12:15 PM
    OUSC Chaos Boys vs CBSC Rival FC
    CapitalSF Mod#8
  • Saturday 4/30
    12:15 PM
    OUSC Oly Panthers vs OUSC Wolves
    CapitalSF Mod#7
  • Saturday 4/30
    12:15 PM
    OUSC Ninjas FC vs OUSC Rays
    CapitalSF Mod#3
  • Saturday 4/30
    12:15 PM
    OUSC Rain City Rainbows vs TSC Rebel Alliance
    CapitalSF Mod#4
  • Saturday 4/30
    12:30 PM
    CBSC Lancers vs PSC Strikers
    PP #1
  • Saturday 4/30
    1:00 PM
    CBSC Rage vs RYSC Richied-Jones
    Horizon Pt. FF
  • Saturday 4/30
    1:00 PM
    PSC Destroyers vs OUSC Rebel Alliance
    Yelm High Schoo
  • Saturday 4/30
    1:00 PM
    SMYSC Seahawks vs CeYSC U12B Black
    SMSP #1
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    OUSC Black Stallions vs CBSC South Bay Force
    CapitalSF Mod#1
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    ChYSC Rogerson vs TeYSC Cheetahs
    CapitalSF Mod#5
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    SMYSC Wild Things vs TSC Blue Crushers
    CapitalSF Mod#6
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    OUSC Lions vs PSC Lightning
    RV #6 U10B
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    CBSC Diamond Dragons vs HYSC Tigers
    Horizon Pt. U11
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    TSC Skyhawks vs CBSC Sharknados
    CapitalSF Mod#2
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    CBSC Force vs CBSC Creepers
    RV#5 U9A
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    PSC Hawks vs CBSC Golden Eagles
    Longmire U9
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    CBSC Royals vs OUSC Pink Piranahs
    RV#6 U9B
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    OUSC Revolution vs TSC Aftershock
    BlackHillsHS #1
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    MYSC Lightning vs OUSC 10 Lions FC
    Rottle Field
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    EMYSC Diamondbacks vs TSC Aftershox II
    Elma Elem Full
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    PSC Guingona vs ChYSC Blue Dinos
    Longmire U8
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    CBSC Kings vs PSC Tigers
    Thornbury U8B
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    RYSC Penn vs PSC Nelson
    Hoss U8 #3
  • Saturday 4/30
    1:30 PM
    CeYSC Centralia U10B Black vs CBSC Rise As One
    RV #5 U10A
  • Saturday 4/30
    1:45 PM
    TSC Honey Badgers vs PSC Dynamite
    CapitalSF Mod#8
  • Saturday 4/30
    1:45 PM
    OUSC Warriors FC vs OUSC Wildcats
    CapitalSF Mod#3
  • Saturday 4/30
    1:45 PM
    OUSC Blue Waves vs PSC Rangers
    CapitalSF Mod#4
  • Saturday 4/30
    1:45 PM
    WYSC Winlock Barragan vs HYSC Hawks
    CapitalSF Mod#7
  • Saturday 4/30
    2:00 PM
    HYSC Matrix vs TSC Strikers
    Bishop #1
  • Saturday 4/30
    2:00 PM
    CBSC All Star Cougars vs OUSC Eastside FC
    PP #1
  • Saturday 4/30
    2:00 PM
    TSC Rowdies vs OUSC Santos
    Tumwater HS #1
  • Saturday 4/30
    2:00 PM
    ChYSC Mud Cats vs TSC Ladybugs
    PP #2
  • Saturday 4/30
    2:00 PM
    HYSC Cline GrizzCats vs PSC Lazers
    Bishop #4
  • Saturday 4/30
    2:30 PM
    PSC Royal Pain vs CBSC Silverstrike
    Yelm High Schoo
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    PSC United vs TSC Titans B
    Horizon Pt. U11
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    OUSC Speedy Cheetahs vs TSC Huskies
    CapitalSF Mod#2
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    OUSC Birds of Prey vs OUSC Falcons
    CapitalSF Mod#1
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    CBSC Pumas vs OUSC Python FC
    RV #5 U10A
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    CeYSC Centralia United Warriors vs OUSC Lightning Storm
    CapitalSF Mod#6
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    CBSC The Strikers vs TSC Black Mambas
    RV#6 U9B
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    PSC Lightning vs SMYSC Wild Things
    Longmire U9
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    CBSC FC Inferno vs CBSC Red Lightning
    Horizon Pt. FF
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    PSC Heroes vs TSC Tornadoes
    Longmire U8
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    CBSC Panthers vs OUSC Strikers
    RV#5 U9A
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    TeYSC Bigfoot vs CeYSC Centralia U10B Orange
    RV #6 U10B
  • Saturday 4/30
    3:00 PM
    TSC Dube vs ChYSC Rugrats
    CapitalSF Mod#5
  • Saturday 4/30
    3:15 PM
    ChYSC Lynx vs SMYSC Dragons
    CapitalSF Mod#8
  • Saturday 4/30
    3:15 PM
    OUSC Scorpions vs OUSC Westside Warriors
    CapitalSF Mod#7
  • Saturday 4/30
    3:15 PM
    TSC Tumwater Arsenal vs RYSC Hawks
    CapitalSF Mod#3
  • Saturday 4/30
    3:15 PM
    OUSC Fireballs vs CBSC Scorpions
    CapitalSF Mod#4
  • Saturday 4/30
    3:30 PM
    OUSC Wildcats vs CeYSC Centralia U12G Orange
    PP #1
  • Saturday 4/30
    3:30 PM
    SMYSC Eclipse vs TSC Lions
    SMSP #2
  • Saturday 4/30
    3:45 PM
    WYSC Winlock Sanchez vs CeYSC Centralia Force
    PP #3
  • Saturday 4/30
    4:00 PM
    PSC Goonies vs HYSC Bensinger
    Yelm High Schoo
  • Saturday 4/30
    4:30 PM
    TeYSC Cobras vs OUSC Electric Water Dragons
    Horizon Pt. FF
  • Saturday 4/30
    4:45 PM
    TSC Crazy Cleats vs OUSC Lady Jaguars
    CapitalSF Mod#3
  • Sunday 5/1
    1:00 PM
    Gig Harbor Barracudas vs OUSC Santos
    Horizon Pt. FF
  • Sunday 5/1
    3:00 PM
    CBSC Silverstrike vs OUSC Jaguars
    Horizon Pt. FF
  • Sunday 5/1
    3:00 PM
    EMYSC Poston vs RYSC Rochester Fire FC
    Elma Elem Full
    
BlackHills Football Club Puget Sound Slammers Chinqually Booters Soccer Club Olympia United Soccer Club Prairie Rochester Tenino Youth Soccer Tumwater Soccer Club