• Sunday 7/31
    5:00 PM
    Entek vs CHANCE
    Timber Linn #1  
  • Sunday 7/31
    5:00 PM
    Fubar vs Grass Stains
    Timber Linn #3  
  • Sunday 7/31
    6:10 PM
    Grandpa's Team vs Don't Tread on Me
    Timber Linn #1  
  • Sunday 7/31
    6:10 PM
    Got Balls? vs Sons of Pitches
    Timber Linn #3  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    Lebanon Calvary Chapel vs Fairview Mennonite
    Bryant Park #1  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    East Salem SDA Church vs First Baptist of Lacomb
    Bryant Park #2  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    Good Shepherd Lutheran Church vs SACC #1
    Bryant Park #3  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    Jefferson Evangelical Church vs Abundant Life Center
    Timber Linn #1  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    Faith Lutheran Church vs Hill St. Church of Christ
    Timber Linn #2  
  • Monday 8/1
    6:30 PM
    Grace Point vs Grace Bible Fellowship
    Timber Linn #3  
  • Monday 8/1
    7:40 PM
    Anderson Home Fellowship vs Jesus Persuit (JPC)
    Timber Linn #1  
  • Monday 8/1
    7:40 PM
    SACC 2 vs St Mary's Church
    Timber Linn #3  
  • Tuesday 8/2
    6:10 PM
    Diamond Mafia (A) vs Game Over (F)
    Timber Linn #1  
  • Tuesday 8/2
    6:10 PM
    Pitch Slapped (D) vs Diehardz (D)
    Timber Linn #3  
  • Tuesday 8/2
    7:20 PM
    Diamond Mafia (A) vs Chaos (D)
    Timber Linn #1  
  • Tuesday 8/2
    7:20 PM
    Pitch Slapped (D) vs Game Over (F)
    Timber Linn #3  
  • Tuesday 8/2
    8:30 PM
    Diehardz (D) vs Chaos (D)
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Oregon Barbecue Company vs Burn Smokeshop
    Bryant Park #1  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Bad Boyz vs KeySmile
    Bryant Park #2  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Diehardz/Curts Dirt/Sorte Painting/EPI vs Coastal Farm and Ranch
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Entek vs Alyrica's Nerd Squad
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Last Minute Gang vs Don't Tread on Me
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 8/3
    6:10 PM
    Mound Pounders vs IBEW Local 280/Link up vets
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    Coastal Farm and Ranch vs KeySmile
    Bryant Park #1  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    Bad Boyz vs Oregon Barbecue Company
    Bryant Park #2  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    Samaritan vs No Glove No Love
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    Alyrica's Nerd Squad vs OFD Foods inc.
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    Game Over vs Entek
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 8/3
    7:20 PM
    DLF vs Last Minute Gang
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 8/3
    8:30 PM
    Diehardz/Curts Dirt/Sorte Painting/EPI vs No Glove No Love
    Bryant Park #1  
  • Wednesday 8/3
    8:30 PM
    Samaritan vs Burn Smokeshop
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 8/3
    8:30 PM
    OFD Foods inc. vs IBEW Local 280/Link up vets
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 8/3
    8:30 PM
    Game Over vs Mound Pounders
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 8/3
    8:30 PM
    Don't Tread on Me vs DLF
    Timber Linn #3  
  • Thursday 8/4
    6:10 PM
    Simon Homes (A) vs NEVER BETTER (C)
    Timber Linn #1  
  • Thursday 8/4
    6:10 PM
    The Leftovers (C) vs Reed's Painting/Dirtbags (C)
    Timber Linn #3  
  • Thursday 8/4
    7:20 PM
    All State-The Tony Lopez Agency/Balls Deep (B) vs NEVER BETTER (C)
    Timber Linn #1  
  • Thursday 8/4
    7:20 PM
    Simon Homes (A) vs The Leftovers (C)
    Timber Linn #3  
  • Thursday 8/4
    8:30 PM
    All State-The Tony Lopez Agency/Balls Deep (B) vs Reed's Painting/Dirtbags (C)
    Timber Linn #3  
    
Tennis Soccer Softball Pickelball Dogeball Basketball Kickball Valley Velocity Track Club Register-Now Volleyball

 
Register Now
Tennis Soccer Softball Pickelball Golf Kickball Basketball Track n' Field Volleyball Dodgeball

 


Our Sponsors